Wij zoeken voor 24 tot 30 uur per week een backofficemedewerker 

Wil jij een gevarieerde administratieve baan in een gezellig team? Onze collega’s bij Receptioniste.nl en Officemanager.nl staan te springen om versterking! Sta jij al te juichen bij het zien van een perfect ingerichte Excel sheet, cijfers, cao’s en administratieve uitzoekklussen? Dan kun je bij ons je administratieve geluk wel vinden. Jij bent onze afdeling backoffice, op deze plek kun jij je helemaal uitleven. Jij bent het aanspreekpunt voor uitzendkrachten, klanten en collega’s die elke dag jouw kennis en kunde nodig hebben. Je zorgt ervoor dat achter de schermen alles op rolletjes loopt: van het bestellen van kantoorartikelen, bloemen, verjaardagskaarten tot het regelen van een lekkere lunch. Ook ondersteun jij de marketing medewerker met promotie acties.Vind je het leuk om te plannen? Onze intercedenten zijn veel onderweg en kunnen ondersteuning gebruiken bij het inplannen van onze medewerkers op verschillende locaties.

Wat wij bieden

Wij zijn een innovatief bedrijf met ambitieuze groeiplannen voor de toekomst. Een interessant moment om nu bij ons te komen werken! We zijn serieus met ons vak bezig, zoeken constant naar verbeteringen en werken hard voor een goed teamresultaat. De sfeer binnen ons bedrijf is informeel en collegiaal. We organiseren regelmatig leuke bedrijfsuitjes en je krijgt de kans om trainingen te volgen binnen je vakgebied. Een goede balans tussen werk en privé vinden wij erg belangrijk. Daarnaast krijg je:

 • Een afwisselende functie voor 24 tot 30 uur per week, waarvan maandag en dinsdag vaste dag en de rest van de uren overleg.
 • Een salaris tussen de € 2.400 en € 2.700 o.b.v. fulltime, afhankelijk van je werkervaring en expertise
 • Een dertiende maand
 • Een veertiende maand bij het behalen van teamtarget
 • Mogelijkheid voor deels thuiswerken, flexibele werktijden
 • € 0,35 per KM reiskostenvergoeding woon-werk en 8% vakantiegeld
 • 25 vakantiedagen (naar rato) en 1 dag extra voor elk jaar dat je bij ons werkt (max 5 dagen bij fulltime)
 • Laptop en telefoon van de zaak
 • Aantrekkelijke pensioenregeling
 • Persoonlijk opleidingsbudget en doorgroeimogelijkheden

Wat ga je doen?

 • Zelfstandig inrichten, uitvoeren en controleren van diverse administratieve werkzaamheden
 • Controleren van formulieren
 • Verloning, ziekte- en verlofregistratie van onze uitzend- en payrollkrachten
 • Veelvuldig telefonisch contact met onze uitzendkrachten, klanten en backoffice
 • Gestructureerd en accuraat verwerken van documentatie
 • Inplannen van onze medewerkers op verschillende locaties
 • Beheer van informatie
 • Optimaliseren van interne processen
 • Voorraadbeheer
 • Bestellen van kantoorartikelen en kantoorboodschappen, bloemen, cadeaus etc.
 • Overige administratieve ondersteuning zoals het versturen van verjaardagkaarten naar onze medewerkers en andere voorkomende werkzaamheden
 • Als backoffice medewerker heb jij een signalerende en adviserende rol. Samen met je collega’s zorg je ervoor dat diverse cao procedures, ABU– en NBBU regels en kwaliteitssystemen worden gewaarborgd.

Wat breng je mee

Bij ons kun je als backofficemedewerker echt lekker jezelf zijn. De administratie zo mooi maken als jijzelf wilt. Heb je een goed idee om een proces te verbeteren dan juichen wij dat alleen maar toe. Het is een functie waarbij je de kans krijgt om door te groeien naar een senior functie binnen de administratie. Daar voeg jij aan toe:

 • Flexibel, kan zaken goed structureren en prioriteiten stellen
 • Kan ook onder druk gestructureerd en accuraat werken
 • Kennis van administratieve processen en inzicht in verbetering hiervan
 • Uitstekende kennis van MS Office, met name Excel (must), Outlook en Teams
 • Een afgeronde MBO opleiding, bij voorkeur richting administratie
 • Kennis van de uitzendbranche en bij voorkeur in bezit van SEU diploma (maar behalen via ons kan ook)
 • Affiniteit met het Frontoffice/Hospitality vak
 • Een gezellige en warme persoonlijkheid
 • Een respectvolle en geduldige communicatiestijl naar onze collega’s, medewerkers en klanten
 • Bij voorkeur beschikbaar op maandag en dinsdag.

Over Receptioniste.nl

Ons team bestaat momenteel uit zeven collega’s en ons hoofdkantoor is gevestigd in Haarlem. Onlangs hebben we tweede vestiging in de regio Rotterdam geopend. In een snel veranderende en technologisch gedreven wereld is het steeds belangrijker om werkomgevingen te creëren waarin gezorgd wordt dat mensen zich welkom en gewaardeerd voelen. Wij faciliteren dit door de juiste matches te maken tussen bedrijven en de mensen die het verschil maken voor het kantoor en de ontvangst: onze officemanagers en receptionisten. Zo zorgen we ervoor dat iedereen die bij onze klanten binnenkomt zich welkom voelt, gezien wordt én ontzorgt aan het werk kan, waardoor meer en meer mensen echt werkgeluk ervaren.

Interesse?

Heb jij interesse en denk jij een aanvulling voor ons team te zijn? Dan maken wij graag kennis met jou! ! Stuur jouw CV voorzien van een korte motivatie naar barbara@receptioniste.nl.